pogotowiePC


Download

Darmowe antydialery


Antydialery - programy oczyszczające komputer z dialerów, które zmieniają numer wybierany przez modem, przez co użytkownik płaci dużo więcej za impulsy.

DialerKiller 1.3 Polska wersja najczęPćiej pobierany


DialerKiller

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 0,8 MB
System operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Język: POLSKI

Dialery, to programy, które instalują się na naszym komputerze i poprzez sieć łączą się z wysokopłatnymi telefonami. Programik DialerKiller to niewielka aplikacja, służąca do zwalczania tych nieproszonych gości. Program jest bardzo skuteczny dzięki dużej bazie sygnatur dialerów (ok. 50 tysięcy), która może być dodatkowo aktualizowana. Pozwala na wykrywanie plików .exe, które zawierają dialery oraz niebezpiecznych wpisów w rejestrze. Blokuje też próby połączeń z niechcianymi numerami, monitoruje stale podejrzane połączenia typu Dial-Up oraz stronę startową. Najnowsza wersja skanuje też procesy przy uruchamianiu i każdorazowym otwarciu paska zadań.

POBIERZ

Konektor TP 2.0 Polska wersja najczęPćiej pobierany


comodo

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 2,3 MB
System operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Język: POLSKI

Darmowy program antydialerowy, który został stworzony przez Telekomunikację Polską. Służy do nawiązywania połączenia z Internetem poprzez dostępowe numery TP. Przede wszystkim chroni komputer przed nawiązywaniem połączeń z wysokopłatnymi numerami t.j. zaczynającymi się np. na 0-700. Alarmuje użytkownika w przypadku wykrycia podejrzanego połączenia. Daje możliwość dodania numeru do listy numerów zaufanych. Automatycznie aktualizuje bazę danych sygnatur dialerów. Dodatkową funkcją programu jest sporządzanie statystyk połączeń i ich kosztów oraz sugerowanie użytkownikowi najkorzystniejszego rozwiązania w tym zakresie.

POBIERZ

m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved