pogotowiePC


Download

Darmowe programy antyspamowe


Programy antyspamowe - programy chroniące przed spamem (niepożądanymi wiadomościami pocztowymi) oraz phishingiem (wiadomościami podszywającymi się pod zaufanych nadawców).

Spamihilator 0.9.9.53 Polska wersja najczęPćiej pobierany


spamihilator

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 32 bit - 2,1 MB; 64 bit - 2,7 MB; 98/Me - 1,7 MB
System operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003/7
Język: POLSKI

Program jest uważany za jeden z najskuteczniejszych w swojej kategorii ze względu na dużą ilość wbudowanych narzędzi do walki z niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym (tzw. spamem). Bardzo dokładnie weryfikuje przesyłane wiadomości, działając w tle i wychwytując podejrzane wiadomości, a następnie umieszczając podejrzane emaile w specjalnym folderze. Oprócz popularnego i skutecznego tzw. samouczącego się filtru Bayesa oferuje także filtr DCC, który blokuje wiadomości zakwalifikowane jako spam przez okreloną grupę innych użytkowników. Dodatkową zaletą programu jest możliwość zwiększenia jego funkcjonalności za pomocą dodatkowych wtyczek (plugins). Współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi programami pocztowymi.

Windows 98/Me
64 bit
32 bit
SPOLSZCZENIE

Milo spam killer 0.7.4 Polska wersja najczęPćiej pobierany


milospam

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 1,0 MB
System operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/7
Język: POLSKI

Aktualna wersja pożytecznego programu, którego zadaniem jest filtrowanie i eliminowanie spamu (niechcianej poczty, reklam) ze skrzynek pocztowych użytkownika. Program oferuje możliwość definiowania reguł eliminowania zbędnych informacji co powinno pozwolić na efektywne dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika. W najnowszej wersji autor wprowadził bardzo dużo zmian - m.in. moduł automatycznej aktualizacji programu.

Wybrane cechy programu:

- usuwanie spamu ze skrzynek pocztowych,
- powiadomienie o nadejściu nowych wiadomoci,
- listy zaufanych nadawców,
- nieograniczona liczba kont pocztowych, reguł oraz przyjaciół do wprowadzenia,
- szczegółowe raporty z przeprowadzonych czynności,
- wykonywanie kopii bezpieczeństwa usuniętych wiadomoci,
- predefiniowane reguły wiadomości,
- dowolne sortowanie listy reguł wiadomości,
- łatwość konfiguracji oraz przejrzysty interfejs użytkownika,
- możliwość prostej edycji bazy filtru Bayesa.

POBIERZ

SPAMfighter Standard 7.2.50


spamfighter

Licencja: bezpłatna (freeware), z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Wielkość: 2,3 MB
System operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Język: Angielski

Jednym z głównych minusów SPAMFightera jest konieczność instalacji jednego z programów: Microsoft Outlook w wersji 2000, 2002 (XP), 2003 lub Outlook Express w wersji min. 5.0, z którymi współpracuje. Po instalacji program staje się dodatkowym paskiem narzędziowym i tworzy specjalny folder na wiadomości zakwalifikowane jako spam. Program korzysta z internetowej bazy danych o spamie i przede wszystkim na tej podstawie kwalifikuje przesyłki. Możliwe jest także definiowanie "białej" i "czarnej" listy nadawców - do pierwszej z nich domyślnie dopisywane są wszystkie pozycje z książki adresowej.

POBIERZ

SpamAware 5.1


spamaware

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 14,3 MB
System operacyjny: Windows NT/2000/XP
Język: Angielski

Prosty ale w pełni bezpłatny program służący do ochrony przed spamem - niepożądanymi wiadomościami e-mail (głównie o charakterze reklamowym), integrujący się z programami pocztowymi Microsoft Outlook oraz Outlook Express. Program identyfikuje wiadomości na podstawie autorskiego silnika SpamAssasin, można też "ręcznie" dodawać wiadomości (a właściwie ich nadawców) do czarnej (Blacklist) lub białej (Whitelist) listy. Tytuły wiadomości rozpoznanych jako spam są domylnie oznaczane znacznikiem ***SPAM***, istnieje również możliwość automatycznego ich przenoszenia do wskazanego przez użytkownika folderu. Opcje programu dostępne są z poziomu paska menu Outlook'a. Czułość programu może być regulowana przy pomocy prostego suwaka.

POBIERZ

m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved