pogotowiePC


Download

Darmowe skanery i szczepionki antywirusowe


Skanery i szczepionki - oprogramowanie umożliwiające skanowanie i usuwanie wirusów na żądanie (nie działają stale w tle), szczepionki ograniczone są zakresem skuteczności do konkretnych wirusów.

Narzędzie do usuwania złoliwego oprogramowania 3.19 Polska wersja najczęśćiej pobierany


Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 3.19

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 32 bit - 12,7 MB; 64 bit - 13,1 MB
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Język: POLSKI

Nazwa mówi sama za siebie: Windows Malicious Software Removal Tool to bezpłatna propozycja firmy Microsoft. Jest to bardzo prosty programik, zajmujący niewiele pamięci i przeznaczony do konkretnych działań. Pozwala na usunięcie powszechnie występujących złośliwych programów i komponentów tylko konkretnych, znajdujących się na liście. Producent doradza, by korzystać z tego oprogramowania nawet, jeżeli system działa prawidłowo. Aplikacja do stosowania z innymi programami ochronnymi i antywirusowymi. Dostęp do większej ilości funkcji gwarantuje wykupienie licencji do wersji Pro.

64 bit
32 bit

Dr.WEB CureIt! 6.00.9.4290 Polska wersjanajczęśćiej pobierany


Dr.WEB CureIt!

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 61,4 MB
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Język: POLSKI

Darmowy skaner działający na silniku skanera antywirusowego DrWEB. Korzysta też z często aktualizowanej bazy DrWEB. Jest prosty w użyciu, sam automatycznie wykrywa język używany na danym komputerze i dostosowuje się do niego. Umożliwia pełne i ekspresowe skanowanie zasobów systemu. Wykrywa i niszczy wszelkie rodzaje zagrożeń w naszym komputerze, m.in.: spywareów, robaków, programów joke, złośliwych skryptów, macrowirusów, trojanów i wielu, wielu innych. Pozwala też użytkownikowi wybrać zasoby do analizy. Przez większość użytkowników uważany za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy darmowy skaner.

POBIERZ

Malwarebytes Anti-Malware 1.50.1 Polska wersja najczęśćiej pobierany


Malwarebytes Anti-Malware

Licencja: bezpłatna (freeware), z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Wielkość: 7,4 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/2003/7
Język: POLSKI

Darmowa wersja programu z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Skanuje zasoby systemu w poszukiwaniu wszelkich rodzajów złoliwego oprogramowania, z możliwością usunięcia zagrożeń. Możliwa jest praca w trzech trybach szybkim, pełnym i błyskawicznym. Pozwala nie tylko na usuwanie plików zagrożonych, ale też uszkodzonych, które nie dadzą się zlikwidować w tradycyjny sposób (funkcja fileASSASIN). Umożliwia też bezproblemowe usuwanie wirusów zagnieżdżonych i uruchomionych. Nadaje się do łączenia z innymi programami antywirusowymi na jednym komputerze. Codziennie pobiera aktualizacje. Wersja bezpłatna nie posiada modułu ochrony rezydentnej (stałej). Aplikacja łatwa w obsłudze.

POBIERZ

ArcaMicroScan 2011.05.27 Polska wersja


ArcaMicroScan

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 0,3 MB
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Język: POLSKI

Bezpłatny, szybki skaner do wykrywania i eliminowania zagrożeń w zasobach komputera. Instaluje się go prosto, bez rejestracji komponentów. Posiada klarowny, przyjazny dla użytkownika interfejs. Zapewnia pełną likwidację wirusów oraz referencji do nich w rejestrze i plikach systemowych. Korzysta z najnowszych technik heurystycznych (m.in. Heur.RoundKick) i automatycznej aktualizacji bazy danych. Skanuje prawie wszystkie formaty archiwów np. archiwa poczty oraz pliki osadzone. Po przeskanowaniu każdorazowo wyświetla szczegółowy raport z jego przebiegu. Jedyną wadą może być powolna aktualizacja i optymalizacja bazy danych.

POBIERZ

Kaspersky Virus Removal Tool 2010 9.0.0.722


Kaspersky Virus Removal Tool

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 78,2 MB
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Język: Angielski

Aplikacja znanej firmy Kaspersky Lab, przeznaczona do wykrywania i likwidowania (lub przenoszenia do kwarantanny) zagrożeń typu malware w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Kaspersky Virus Removal Tool skanuje m.in.: pamięć RAM, moje dokumenty, sektory dysku, kontroluje pojawianie się zagrożeń podczas startu systemu. Pozwala na samoczynną deinstalację zainfekowanego systemu. Jest propozycją darmową, ale wykonaną profesjonalnie, zgodnie ze standardami firmy Kaspersky Lab. Zużywa mało pamięci, działa szybko i skutecznie, ponieważ nie zawiera zbędnych komponentów. Nie aktualizuje się sam trzeba za każdym razem pobierać aktualizację ze strony producenta.

POBIERZ

Stinger 10.1.0.1629


Stinger

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 7,0 MB
System operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Język: Angielski

Aplikacja firmy McAfee Inc., wydana na licencji freeware. Służy do wykrywania dwustu najpopularniejszych wirusów i trojanów. To skuteczna szczepionka na żądanie. Szczególnie przeciw zagrożeniom trudnousuwalnym. Najlepiej sprawdza się, gdy wiemy o zainfekowaniu komputera, ale mamy problemy z usunięciem wirusa. To świetny, skuteczny dodatek do oprogramowania antywirusowego. Ponieważ sam nie monitoruje na bieżąco systemu, nie koliduje z innymi aplikacjami tego typu, natomiast wspomaga ich działanie. Skanuje wszelkie rodzaje plików także te skompresowane, pozwala użytkownikowi dokonać wyboru czy usunąć plik czy też nie.

POBIERZ

Kaspersky Rescue Disk 17.05.2011


Kaspersky Rescue Disk

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 198,6 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Język: Angielski

Prosta w użyciu, darmowa propozycja firmy Kaspersky Lab LTD. Program rozpowszechniany w formie obrazu, który można uruchomić po nagraniu go na płytę cd. Posiada silnik skanera Kaspersky Antivirus. Może usuwać wirusy z naszego komputera bez uruchamiania systemu operacyjnego. Wyszukuje i usuwa zagrożenia typu trojany, robaki, spyware i inne. Jedna z najlepszych darmowych propozycji antywirusowych w internecie.

POBIERZ

Norton Security Scan 2.9.2.8


Norton Security Scan

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 0,3 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Język: Angielski

Bezpłatny program wydany przez firmę Symantec, skanujący komputer w poszukiwaniu ukrytych zagrożeń. Działa w dwóch trybach skanowanie powierzchowne i dokładne. Można go uruchomić na żądanie lub ustawić co jaki czas powinien się uruchamiać. Za każdym uruchomieniem pobiera aktualną bazę sygnatur wirusów z serwerów firmy Symantec, co trwa zwykle do kilku minut. Po przeskanowaniu komputera wyświetla raport, który umożliwia nam wybranie plików przeznaczonych do likwidacji. Najlepszy do działań profilaktycznych w połączeniu z innymi antywirusami. Sam nie posiada modułu ochrony rezydentnej.

POBIERZ

Remove Fake Antivirus 1.76


Remove Fake Antivirus

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 0,3 MB
System operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Język: Angielski

Remove Fake Antivirus, czyli likwidator fałszywych antywirusów, to niewielkie, darmowe oprogramowanie przeznaczone do wykrywania i usuwania z komputera programów, podszywających się pod antywirusy. Sam wyszukuje i usuwa zagrożenia wystarczy go tylko uruchomić i potwierdzić rozpoczęcie pracy. Jest przeznaczony do zwalczania konkretnych zagrożeń, m.in. Cyber Security, Braviax, Alpha Antivirus, Green AV, Windows Protection Suite, Total Security 2009, Windows System Suite, Personal Antivirus, Anti-Virus-1, Spyware Guard 2008, System Guard 2009, Antivirus 2009, System Security, Antivirus 2010. Dodatkowo Remove Fake Antivirus szuka i usuwa z komputera Antivirus Pro 2009, Antivirus 360, MS Antispyware 2009, Malware Doctor, AntivirusBEST, System Security 2009, Antivirus System Pro i WinPC Defender.

POBIERZ

Norton Power Eraser 1.7.0.3 Polska wersja


Norton Power Eraser

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 5,9 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Język: POLSKI

Świetne uzupełnienie programów antywirusowych firmy Symantec. Jest to prosta darmowa aplikacja, która pozwala likwidować niebezpieczne oprogramowanie podszywające się pod znane programy. Likwiduje scareware i rogueware, aplikacje, które po zainstalowaniu na komputerze instalują kolejnie niebezpieczne aplikacje. Programu nie trzeba instalować. Jest on prosty i intuicyjny w obsłudze. Interfejs jest dostępny w języku polskim. Skanuje całość (dysk twardy) lub wybrany folder. Dzięki sesyjnemu trybowi działania, pozwala na szybkie przywrócenie stanu sprzed skanowania, jeżeli niechcący usunęliśmy jakiś potrzebny plik. Do stosowania w połączeniu z innymi aplikacjami.

POBIERZ

Avira AntiVir Rescue System 28.04.2011


Avira AntiVir Rescue System

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 226,5 MB
System operacyjny: Brak Informacji
Język: Angielski

Propozycja dla zaawansowanych użytkowników korzystających z systemu Linux. Ten bezpłatny skaner działa w wersji live. Pobrany program w formie obrazu płyty należy nagrać na płytkę cd-r i włożyć do stacji cd-rom. Pozwala na skanowanie systemu podczas rozruchu, dzięki czemu może rozwiązać problem z nieładowaniem systemu. Pozwala przywracać stan dysku twardego ze stanu przed infekcją, a także daje możliwość odzyskania uszkodzonych plików. Poza tym spełnia funkcje zwykłego antywirusa. Częste aktualizacje bazy danych gwarantują ochronę przed nowymi i zmodyfikowanymi zagrożeniami.

POBIERZ

m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved