pogotowiePC


Download

Kontrola rodzicielska


Programy kontrola rodzicielska - umożliwiają kontrolę dostępu dzieci do komputera oraz zapewnienie bezpiecznego surfowania po sieci Internet. Zapewnia między innymi, czasowe ograniczenia dostępu oraz blokowanie określonych witryn Internetowych.

Visikid 1.1.1 Polska wersja najczęPćiej pobierany


Visikid

Licencja: bezpłatna (freeware), z wyłšczeniem zastosowań komercyjnych
Wielkość: 3,3 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Język: POLSKI

Viskid jest programem przeznaczonym do kontroli rodzicielskiej, ale nie daje możliwości blokowania żadnych treści. W zamian rejestruję informacje o stronach które odwiedzało dziecko, oraz aplikacjach jakie uruchamiało podczas codziennej rozrywki przy komputerze. Program zapisuje także czas spędzony przy komputerze a następnie wysyła te dane na serwery producenta, do których dostęp mają za równo rodzice jak i dzieci. Rodzice mogą w ten sposób zweryfikować poczynania swoich pociech. Raport aktywności dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej na stronie producenta, po uprzednim zalogowaniu się na utworzone podczas rejestracji konto. Program daje możliwość kontroli nad trójką dzieci, dodatkowo raz na tydzień wysyłany jest na pocztę mailową raport z aktywności dziecka w sieci.

POBIERZ

Naomi 3.2.90


comodo

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 1,4 MB
System operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista
Język: Angielski

Rozbudowany, bezpłatny program służący do filtrowania niepożądanych treści w Internecie, takich jak pornografia, narkotyki, hazard, sekty itp. Naomi nie jest jedynie listą niepożądanych stron - w czasie rzeczywistym bada wszelkie dane trasmitowane poprzez różne aplikacje korzystające z Internetu (przeglądarka WWW, czytnik grup dyskusyjnych, program do chat'ów itp.). Do rozpoznawania niepożądanych treści wykorzystywana jest zaawansowana analiza (zarówno semantyczna jak i heurystyczna). W przypadku wykrycia nieodpowiednich słów program po prostu zamyka daną aplikację. Naomi pozwala także na blokowanie aplikacji do bezpośredniej wymiany plików (p2p). Jest łatwy w obsłudze i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Naomi identyfikuje niepożšdane treci w ponad 10 językach, niestety baza polskich słów jest ograniczona. Mimo to program i tak charakteryzuje się sporš skutecznociš. Polskim użytkownikom przeszkadzać może brak polskojęzycznego interfejsu.

POBIERZ

m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved