pogotowiePC


Download

Darmowe narzędzia online dostępne na BezpiecznyPC.pl


Polecane narzędzia onlineLista narzędzi online wraz z krótkim opisem który przybliża ich działanie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia na ile użyteczne mogą być te darmowe aplikacje dostępne z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Korzystanie z nich może pomóc w zwiększeniu bezpieczeństwa korzystania z Internetu.

Generator haseł


Generator hasełProste narzędzie ułatwaijące tworzenie skutecznych/bezpiecznych haseł. Dzięki generatorowi możesz wygenerować hasło z dozwolonymi na danej stronie, w danym systemie znakami, a następnie wykorzystać je podczas rejestracji poczty email, profilu na jednym z portali społecznościowych lub koncie bankowym. Narzędzie to pozwala wygenerować jednocześnie od 1 do 16 haseł o długości od 4 do 128 znaków. Do wyboru mamy również 7 rodzajów znaków: małe litery, małe polskie, duże litery, duże polskie, cyfry, znaki interpunkcyjne oraz znaki specjalne.

skorzystaj

Tester bezpieczeństwa haseł


Tester skuteczności hasełDarmowe narzędzie wykorzystujące JavaScript, który wykonywany jest na komputerze użytkownika dzięki czemu jest bezpieczny. Hasło wpisane w tester nie jest bowiem nigdzie wysyłane, a test dokonywany jest za pomocą przeglądarki. Dzięki temu hasło może pozostać anonimowe, a użytkownik bez obaw może sprawdzić jego skuteczność/bezpieczeństwo.

skorzystaj

Skaner antywirusowy adresów URL


Skaner AV stron wwwCzyli po prostu skaner antywirusowy stron internetowych. Aby go użyć wystarczy znać adres www strony którą chcemy odwiedzić. Po wpisaniu przez użytkownika adresu strona jest skanowana przez program antywirusowy, a wyniki skanowania wyświetlają się w nowym oknie przeglądarki. Wszystko trwa kilka sekund i pozwala nam bezpiecznie surfować po sieci.

skorzystaj

m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved