pogotowiePC


Download

Ochrona Prywatności


Ochrona prywatności - programy umożliwiające usuwanie niechcianych informacji umożliwiających odtworzenie działań użytkownika, takich jak np.: historia odwiedzanych stron w Internecie czy obrazy pobierane podczas przeglądania stron WWW oraz inne dane gromadzone przez przeglądarkę. Ponadto niektóre programy usuwają różne dane gromadzone poza przeglądarkami internetowymi.

ATF Cleaner najczęśćiej pobierany


ATF Cleaner

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 0,1 MB
System operacyjny: Windows XP
Język: Angielski

Jeżeli twój komputer jest zawalony zupełnie niepotrzebnymi plikami, albo masz obawy, że kogoś może interesować historia twoich działań w sieci, ta aplikacja jest dla ciebie. Zupełnie darmowy, prosty w obsłudze program, służący do czyszczenia zbędnych plików. Przede wszystkim usuwa pliki z takich folderów jak Windows Temp, historia czy katalogi historii przeglądarek internetowych. Wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki niemu pozbędziesz się plików, które zdradzają historię twoich działań w komputerze i Internecie, a także zyskasz więcej miejsca na zapchanym dysku. Aplikacja ATF Cleaner działa w systemie Windows XP, najlepiej w trybie awaryjnym.

POBIERZ

Narzędzie do usuwania ukrytych danych 1.1 Polska wersja najczęśćiej pobierany


Narzędzie do usuwania ukrytych danych

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 0,3 MB
System operacyjny: Windows 2000/XP
Język: POLSKI

Jest to darmowe narzędzie opublikowane przez firmę Microsoft Corporation służące do usuwania prywatnych danych z plików stworzonych w programie Microsoft Word. Zapisywane tam informacje to imię i nazwisko właciciela programu, albo nazwa firmy, wiadomości o dacie powstania i czasie tworzenia dokumentu itp. Kiedy chcemy wysłać plik tekstowy do jakiejś osoby lub firmy, niekoniecznie chcielibyśmy upubliczniać informacje o nas. Dzięki tej aplikacji firmy Microsoft możemy tego uniknąć. Ponieważ informacje zapisywane wraz z dokumentem mogą być potrzebne do jego modyfikacji najlepiej zastosować Narzędzie do usuwania ukrytych danych już po skończonej edycji tekstu.

POBIERZ

System Ninja 2.0.1


System Ninja

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 1,8 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Język: Angielski

Oto aplikacja dla tych, którzy uważają, że mają zaśmiecony dysk w komputerze, ale nie wiedzą dokładnie czym. Program bezbłędnie wykrywa wszystkie zbędne pliki, pomaga je usunąć, jednocześnie nie naruszając tych ważnych. Jego zaletą jest też to, że usuwa niepotrzebne pliki nawet po CCleanerze. Przeskanowywuje cały komputer w poszukiwaniu zbędnych dokumentów, zwłaszcza tych tworzących się podczas startu różnych programów. Aplikacja umożliwi także ustawianie programów uruchamianych przy starcie systemu, tworzenie raportów o plikach, a także wykrywanie programów uruchamianych podczas startu (może być używany do wykrywania wirusów czy trojanów). Uruchamia się bez instalacji. Działa pod najnowszymi dystrybucjami Windowsa. Wymaga zainstalowania biblioteki Microsoft .NET Framework w wersji 3.5.

POBIERZ

CyberGhost VPN 4.7.0.0 Polska wersja


CyberGhost

Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 10,5 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Język: POLSKI

Jeżeli nie chcesz by twoje poczynania w sieci były śledzone, CyberGhost VPN jest aplikacją dla ciebie. Jest to niewielki, darmowy program pozwalający na szyfrowanie danych wysyłanych z naszego komputera do sieci i odwrotnie. Nawiązuje połączenie ze specjalnym serwerem zewnętrznym VPN za pomocą 1024-bitowego połączenia SSL. Transfer danych odbywa się przy użyciu prywatnego klucza AES, o długoci 128 bitów. Stanowi świetne zabezpieczenie przed podsłuchem, ukrywa nasz IP podczas połączenia i przebywania na stronach www. Aby uruchomić program trzeba się zarejestrować na stronie producenta i uzyskać klucz licencyjny. Program działa pod najnowszymi systemami Vista i Windows 7, a także pod starszym, lecz wciąż popularnym Windows XP.

POBIERZ

m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved