pogotowiePC


Download

Polityka prywatności BezpiecznyPC.pl


1. Redakcja strony bezpiecznypc.pl przestrzega poszanowania prywatności wszystkich swoich Użytkowników i nie ujawnia osobom trzecim ich danych osobowych jeśli nie wyrażą na to wyraźnej zgody.

2. Strona wykorzystuje cookies do poprawnego funkcjonowania i optymalizowania pod kątem wygody użytkowania, a także do sporządzania statystyk. Strona nie wykorzystuje cookies do pobierania informacji z komputera Użytkownika.

Prawa autorskie


1. Kopiowanie, reprodukowanie tekstów i elementów ze strony bezpiecznypc.pl, w całości, lub w części bez wcześniejszej, pisemnej zgody jest zabronione.

2. W przypadku długo nieaktualizowanych przeglądarek internetowych (wersje niewspierane przez producentów) niektóre treści mogą wyświetlać się niepoprawnie, także niektóre opcje strony mogą nie działać prawidłowo.

3. Redakcja strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje jakie użytkownicy podejmą na podstawie informacji udostępnianych na stronie.

Znaki towarowe zastrzeżone, handlowe, identyfikatory


Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez stronę bezpiecznypc.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved