pogotowiePC


Download

Testy programów antywirusowych


Publikowane tu testy wykonujemy samodzielnie i udostępniamy Państwu ich wyniki w formie filmów Wideo. Publikujemy także wyniki długoterminowych porównań, które oficialnie udostępniają firmy, instytuty i laboratoria przeprowadzające tego typu testy.


GData TotalCare 2011Kolejny test programu zabezpieczającego. Tym razem przetestowany został program firmy G Data Software - G Data TotalCare 2011. Nowa wersja według zapewnień producenta jest szybsza i efektywniejsza, a przy tym ma pobierać mniej zasobów komputera. Program wykorzystuje dwa silniki antywirusowe: BitDefender i Avast! Jak wypadło to rozwiązanie ? O tym włanie dowiesz się w tym tecie.

obejrzyj test

KasperskyKolejny test programu zabezpieczającego. Tym razem przetestowany został program firmy Kaspersky Lab - Kaspersky Internet Security 2011. Nowa wersja przynosi z sobą całkowitą zmianę wyglądu okna programu i podział na sekcje w menu głównym jak i w ustawieniach, oraz optymalizację programu. Pojawiła się też technologia pod nazwą "Safe Run for Applications" - czyli po prostu uruchomienia wirtualnego "pulpitu" - dostępne jest łatwe przełączanie pomiędzy "wirtualnym pulpitem" oraz "głównym ekranem" za pomocą toolbara, co zostało zaprezentowane w części 1 testu.

obejrzyj test

ComodoTest najlepszego, rarmowego pakietu zabezpieczającego, który składa się z programu antywirusowego i bardzo cenionego firewalla.
obejrzyj test

m
Mapa strony Kontakt Reklama Polityka prywatności

Copyright BezpiecznyPC.pl 2009-2011 All rights reserved